Moja skúsenosť so spontánnymi potratmi a karmou

Podľa Číňanov by žena mala po prvom tehotenstve mať ďalšie dieťa najskôr po troch rokoch. Toľko trvá, kým sa jej telo dá do takej formy, v akej bolo pred otehotnením. Tak môže opäť maximálne vyživovať ďalšie dieťatko a cítiť sa vitálne a zdravo.

S týmto ponímaním sme sa stotožnili.

Prvý spontánny potrat

Keď mal Nio dva roky a tri mesiace, naplánovali sme si počatie, otehotneli sme o mesiac neskôr. Vzhľadom k životnému štýlu, nášmu zdravotnému stavu a nadobudnutým informáciám sme mali pocit, že to bude ďalšie úžasné tehotenstvo. Veľmi sme sa z neho tešili. Prišli vianočné sviatky a začala som mať príznaky menštruácie, ktoré prerástli do silnej menštruácie. Poprosila som moju majsterku, či mi môže poslať reiki. Napojila sa na dieťatko a napísala mi, že je také šťastné, že si to ani nevieme predstaviť. Táto správa ma veľmi upokojila. Skláňala som sa pred veľkosťou bytosti, ktorá dobrovľne prišla na tak krátku dobu. Slzy, ktoré mi tiekli mali obrovskú očistnú silu, bola som nášmu dieťatku vďačná za to, že s nami bolo, potešili sme sa a nenapadlo by mi smútiť, prečo neostalo dlhšie.

Každý deň života je obrovský dar.  Nemusíme rozumieť, prečo sa veci dejú tak ako sa dejú, ale je dôležité vedieť, že je to vôľa najvyššieho, najláskavejšieho tvorstva. Hnevať sa a ľutovať sa znamená nepríjmať čo nám bolo s najlepším úmyslom dané.

Bola som veľmi rada, že som sa mohla rozlúčiť s dieťatkom v pokoji a súkromí, pochovali sme čiastočky, ktoré zo mňa odišli k Niovej placente a cítili sme, že na nás čaká ďalšia dušička.

Druhý spontánny potrat

O mesiac sme opäť počali a opäť sa v termíne menštruácie objavila silná menštruácia, tentoraz veľmi bolestivá – povedala by som bolestivejšia ako pôrod. Bolo mi na odpadnutie, moja majsterka mi posielala reiki a do 15 min mi nič nebolo. Tentoraz spomenula, že to bolo dievčatko, veľmi múdre a smutné. Že potrat akoby spôsobila niekoho závisť. Nevedela som prísť na to, koho. Opäť sme sa s dieťatkom rozlúčili, poďakovali mu a prijímali osud tak, ako nás mal formovať.

Tretí spontánny potrat

V apríli sme sa presťahovali na lazy, boli sme veľmi šťastní z bývania v lone prírody, z úžasných susedov a priateľov, ktorí tam žili a navštevovali nás. Zachytila som volanie ďalšieho dieťatka, ktoré sa k nám chcelo pridať. Presne viem, kedy sme ho počali, cítila som, ako sa jeho dušička priblížila k mojej. Uvedomila som si, že jar je dokonalé obdobie pre začiatok tehotenstva. Všade rástol šalát, žihľava, kyseliny listovej som mala luxusný dostatok. A tie kvietky, čo všade kvitli, lístky, čo pučali, hory sa zelenali…Na myseľ malo toto obdobie balzamový vplyv. Endorfíny expoldovali. Prešiel mesiac, ráno bola obrovská búrka, padal velikánsky kamenec, cítila som, že je to znamenie, že sa niečo stane. Práve keď som šla na spln trhať alchemilku som pocítila krv a opäť som začala krvácať. Bol to šok, poddala som sa plaču. Vzlykala som, liali sa mi obrovské slzy a po chvíľke, keď som zo seba všetko dala vonku, zas som bola v poriadku.

Chceli mi pomôcť

Napriek tomu, že osobne som nemala potrebu rozoberať príčiny potratov, kedže som ich považovala za božiu vôľu, niekoľko žien malo pocit, že potrebujem pomoc. Jedna bytosti vnímajúca žienka za mnou chcela zájsť, ďalšia liečiteľka (s ktorou sme sa nepoznali, ale počuli sme navzájom o sebe) z duchovného miesta pre mňa pripravila ochranné amulety (ktoré som neprebrala) a jedinou žienkou, ktorú som k sebe pustila bola moja homeopatka. Zistila, že existujú homeopatiká pre rh negatívne matky (keďže sa to javilo ako jediná objektívna príčina potratu. Neskôr som zistila, že rh inkompatibilita sa ale prejavuje až v ôsmom týždni tehu, takže to nemohlo byť tým). Aby som ich mohla začať brať, bolo treba najprv nasadiť iný liek. Oslovil ma phosphorus. Bolo mi po ňom lepšie, vyliečila sa mi pečeň, ale mala som pocit, že je všetko v poriadku a homeopatiká na protilátky nebudem potrebovať. Vraj po požití phosphorusu zvyknú ženy otehotnieť, to sa naplnilo:)

Piate dieťatko v bezpečí
Po treťom potrate som chcela dopriať telíčku zotavenie, tak rok dva vydržať, kým privoláme naše druhorodené. Ale na plánoch je najkrajšie ako si žijú vlastným životom a ukazujú nám, že sa neoplatí plánovať:)))
V jedno ráno sme sa Maťkom zosúladili v pocite, že by sme mohli počať a hneď  sa k nám pridalo dieťatko. Moja priateľka mi akurát nadšená rozprávala u akej neskutočnej žienky v Ostrave bola, čo s ňou zažila a vedela som, že se jej mám ozvať aj ja. Simonka bola pred novým rokom veľmi vyťažená, podarilo sa nám spojiť sa až po niekoľkých týždňoch cez Skype. Bolo to prvý krát, čo sa na niekoho napojila takto, ale fungovalo nám to. Zistila, že mám vychylenú os, narovnala mi ju, uzemnila ma (úplne som cítila ako sa mi nohy vnárajú silno do podlahy, skutočne som prvý krát mala kontakt so Zemou “natelo”), keďže som nebola nohami na zemi a teda som z nej nemohla tak čerpať ani jej odovzdávať, potiahla vlasy mojej srdcovej čakry až do hĺbky Zeme (akoby mi z hrude ťahalo niečo silné vlákna až do Zeme) a potom sme už prešli k tomu, prečo som ju pôvodne chcela skontaktovať, aj keď už tieto zážitky s energiou boli pre mňa niečo fantastické!
Simonka s mojím zvolením nahliadla do mojej karmy a zistila príčinu mojich spontánnych potratov. Súviselo to so situáciou z 13 st. Z postu veľkej moci som vyberala dane. Jedna rodina nemala na vyplatenie daní a tak som ich vyhnala z domu. Bola zima a všetkých jedenásť detí tú zimu vonku neprežilo. Ich mamka ma prekliala a kliatbu znásobila smrťou každého jedného dieťatka. Tie deti, ktoré som potratila, boli jej deti. Mala som sa skrz túto skúsenosť vykúpiť. Simonka poprosila dušu tej ženy, ktorá ma prekliala o odpustenie. Musela prosbu zopakovať. Podarilo sa. Do situácie vniesla svetlo, cítila som, ako mi z chrbta odchádzajú zvyšné dušičky detičiek. Karma sa zrušila. Tá matka detí zohráva aj v tomto mojom živote významnú úlohu. Zo začiatku bolo náročné sa so všetkým vysporiadať, odpustiť si, čo som urobila. Z pohľadu poriadku v krajine, práva,  som v minulom živote konala správne. Avšak dôležitejšie je konať správne z pohľadu srdca. Nasledujúcimi vteleniami som sa to postupne učila, keďže v tomto živote mi je jasné, že často sú zákony alebo systém mimo rozumu a citu a odmietam sa tomu slepo podriadiť.
Simonka ma veľmi povzbudila, keď som mala v druhom mesiaci v termíne menštruácie slabé príznaky. Písala mi, aby som si strážila myšlienky. Dieťatko je v pohode, kým som ja v pohode. Keď budem veriť, že je všetko v poriadku, ono to tak bude.
Kto by niečomu takému nechcel veriť?:)
Opýtala som sa Simonky, či by som o mojej skúsenosti s ňou mohla napísať článok, keďže by som aj iným bytostiam dopriala jej schopnosť pomáhať, liečiť svetlom, odblokovať karmické uzlíky… a ona súhlasila. S radosťou pripájam jej web stránku http://www.simona-strebovska.com
 Verím, že moja osobná skúsenosť môže veľa napovedať aj vám.
 Saška Naira s dieťatkom