Predohra pred pôrodom? Áno áno áno!:)

Roky sme chodili okolo toho. Prevratný dokument Orgazmocký pôrod (je k zhliadnutiu na youtube) svetu vysvetlil, že pôrod je sexuálnej povahy. Tie isté hormóny, ktoré sa spúšťajú pri pohlavnom styku, sa aktivujú aj pri pôrode. Vedeli sme, že preto je tak dôležitá intimita pri pôrode. Rodiť a milovať sa vyžaduje súkromie.
Nedávno som sa zamýšľala nad tým, ako je možné, že pre príjemný sex je kľúčovo dôležitá predohra. Keď porovnáme veľkosť mužského prirodzenia a veľkosť novorodeniatka, potom sa zrejme všetci zhodneme v tom, že predohra môže zohrávať v tomto prípade veľmi dôležitú úlohu. Moju úvahu som predstavila dvom priateľkám. Obe rodili doma. Prvá vravela, že aj pred samotným nácvikom s balónikom Anibal potrebovala predohru, inak by to nedala. Druhá mala orgazmický pôrod a potvrdila, že milovanie sa tesne pred ním bola tá pravá cesta. Neprezradím, ako som to mala ja, ale prajem vám všetkým žienkam, ktoré pôrod máte pred sebou, aby ste si ho vychutnali uvoľnené a dostatočne klzké :)))!

PS:Ak vám tento článok pomohol, budem vám vďačná za symbolickú podporu fungovaniu stránky na čísle účtu :SK2583605207004202723862, prípadne keď vás osloví CD pre tehotné páry Detičky lásky, CD pre rodinky Vílie pesničky alebo knižka o pôrodoch doma Zrodenie alebo aj my sme (sa) rodili doma.
s láskou Saška